Armastuse Agentuur

Kui arvad, et koos on parem kui üksi,
siis tegutse juba täna!

Kontakt

Kui sul on küsimusi, mida sooviksid küsida enne liitumist, siis võta meiega ühendust või vaata korduvaid küsimusi siin.

Facebook
  •  Teenuse tutvustus

Teenuse tutvustus

Armastuse Agentuur on vallaliste tutvumisteenus, mis pakub teenust matchmaking (eesti k suhtesobitamine) põhimõttel.  See tähendab, et tutvumine toimub vaheisiku, so suhtesobitaja vahendusel. Kui näiteks kinnisvara vahendamise korral räägime maakleritest, siis inimeste kokkuviimisel täidab sama rolli meie suhtesobitaja.

Armastuse Agentuur kogub kokku erinevate inimeste ankeete ja sobitab need personaalselt võttes arvesse iga liikme omi vajadusi ja huvisid, tehes seda diskreetselt ja osapooltele meeldival viisil.

Naine roosigaSuhtesobitamise teenus on alternatiiv online kohtumisportaalidele, pakkudes samal ajal võimalust protsessi käigus lõdvestuda – meie vastutame kulgemise eest. Sinult ootame avatust suhtluseks meie suhtesobitajaga, julgust väljendada selgelt enda soove ja edaspidist valmisolekut kohtinguteks.

Meie suhtesobitaja töötab pühendunult iga liitunud kliendiga läbivalt kogu paketi perioodi vältel. Säästes Sinu aega ja pingutusi suhtleme või kallima paketi korral ka kohtume potentsiaalsete kandidaatidega isiklikult.

Anname endast parima, et leida Sinu isiklikele väärtustele ja soovidele vastav partner, kellega luua autentne ja kestev suhe.

Kui tunned, et meie tutvusmisteenus on midagi Sinule, liitu meiega juba täna!

ARMATUSE AGENTUURIS ON TUTVUMINE TURVALINE

Iga liituja on tuvastatud. Virtuaalpaketi liikmed identifitseerivad ennast tehes liitumiskande läbi oma isikliku pangakonto, mis annab meile nii inimese nime kui isikukoodi. Kõrgema PRO paketi liikmetega kohtume ka isiklikult. Nii ühel kui teisel juhul suhtleme liitujatega personaalselt. Lisaks võtame arvesse liikmetelt saadud kohtingujärgset tagasiside. Vajadusel korrigeerime liikme andmeid.

ARMATUSE AGENTUURIS ON TUTVUMINE DISKREETNE

Kogutavad kliendiandmed on nähtavad vaid meie agentuuri suhtesobitajatele. Liikmed ei saa sirvida üksteise detailsemaid andmeid ega saa ligipääsu kontaktandmetele. Infot vahendab ainult suhtesobitaja jao kaupa täpselt sellises mahus, mis on vajalik liikmete kokkuviimiseks. Kontaktandmeid jagame poolte nõusolekul alles peale kohtingusoovi kinnitamist. Küll aga peab virtuaalpaketi tellija arvestama, et PRO Liikmetel on võimalik tasu eest kohtingueelselt siiski küsida teise osapoole fotot. Teeme aeg-ajalt mõnedes kanalites reklaampostitusi meie liikmete tutvumissoovidega, kuid alati nii, et isik jääb äratundmatuks.

ARMATUSE AGENTUURIS ON TUTVUMINE GARANTIIGA

Meie eesmärk on viia kokku liikmeid, et inimesed leiaksid teineteist. Me ei saa kahjuks garanteerida armastust ja õiget kaaslast kõigile, kuid soovime anda omalt poolt siiski selleks parima. Juhul kui me ei suuda pakkuda tellitud paketi perioodi jooksul ühtki kohtingupakkumist, pikendame teenuse perioodi ühe korra tasuta vastavalt paketile 1, 2 või 3 kuud. Kuigi tegemist on pigem sümboolse pakkumisega, siis ka sel juhul püsib kliendil juhuslik võimalus, kellelegi silma jääda.

Juhul paketi kestvuse perioodil liikmed leivad kedagi ja otsutavad paketi katkestada, siis igal juhul on neil võimalik taasaktiveerida liikmelisus paketi kehtivuse ajal.

ARMATUSE AGENTUURIS ON TUTVUMINE MUGAV

Tutvumine siin on lihtne ja mugav, sest sina pead andma enda kohta olulise info ja käima lihtsalt kohtingutel. Kõik ebamugava osa uue inimesega tutvumisel teeme meie sinu eest ise ära. Sa ei pea pelgama, et lähed pimekohtingule inimesega, kes ei vasta absoluutselt sinu tingimustele. Kohting võõraga on sel juhul pigem põnev seiklus, mis toob su ellu vaheldust, uue tutvuse või ka püsikaaslase.

Meie teenus on hea nii edukale spetsialistile, kellel lihtsalt töö kõrvalt ei jää piisavalt aega uute inimestega tutvumiseks kui ka ehk pisut häbelikumale tutvujale, kelle eest meie loome esmase kontakti.

Kindlasti on põnev oodata igat järgmist kohtingupakkumist. Nagu loteriipileti ostmine, mille puhul väike ärevus alati hinges enne loosimise tulemusi. 🙂

ARMATUSE AGENTUURIS ON TUTVUMINE VALLALISTELE

Meie liikmed kinnitavad liitumislepingus, et nad on teenusega liitumise ajal vabad ja vallalised. Samuti kinnitavad nad, et peatavad lepingu koheselt kui neil on mõni suhe tekkinud. Loomulikult ei käi meie õhtuti kellegi juures kodus valvamas, kas ja kellega keegi on. Samuti ei ole alati ka üheselt selge, millal mingi tutvus suhteks areneb ja seetõttu pole ka välistatud, et kohtumise ajal juba kellelgi on midagi susisemas taustal. Aga kõigele vaatamata usume, et valdav osa meie liikmeid on ausad nii enda kui meie liikmete suhtes. Igasuguse vastupidise tagasiside korral võime ka ise liikmelisuse peatada.  Kindlasti on meie teenus selles osas oluliselt ausam ja läbipaistvam kui suvaline kohtumisportaal, tinder või kohtumine tundmatuga mõnel peol.

ARMATUSE AGENTUURIS ON TUTVUMINE PERSONAALNE

Meie tutvumisteenus toimib inimeselt inimesele mitte automaatse tarkvara poolt juhitud kontaktide jagamisel. Iga meie liige on klient, kelle soovidest lähtuvalt püüame leida parimaid lahendusi. Võtame arvesse nii ankeedist tulevaid konkreetseid arvandmeid kui ka tagasisidest tulevat subjektiivset informatsiooni. Vajadusel laiendame kriteeriumeid kui usume, et see meie kliendile võiks hea olla. Suhtesobitaja on sinu kliendihaldur, kes nii sobitab kui vajadusel nõustab ja suunab. Me töötame KOOS.