Armastuse Agentuur

Kui arvad, et koos on parem kui üksi,
siis tegutse juba täna!

Kontakt

Kui sul on küsimusi, mida sooviksid küsida enne liitumist, siis võta meiega ühendust või vaata korduvaid küsimusi siin.

Facebook
  •  Korduvad küsimused

Korduvad küsimused

LIITUMISTASU SELETUS:

Liikmelisuse tasu on sõltuvalt paketist 25€ /75€ /125€. Liikmelisuse tasu eest kontrollime liituja tausta, korraldame andmed meie andmebaasis, suhtleme ja otsime sobivaid seoseid ning vajadusel kasutame täiendavat reklaami liikmetele sobitate kaaslaste leidmiseks.

25€ tagab baasis kohalolu, 75€ liikmele otsime kaaslast, 125€ liikmega kohtume isiklikult.

KOHTINGUTASU SELETUS:

25€ (35€ Pro Pakett) on kohtingu korraldamise tasu: andmete sobitamine, kohtumiseelne suhtluse korraldamine ja soovikorral kohtumispaiga laua broneering meie partnerkohvikus/restoranis. Tasu ei sisalda kohapealseid kohtingukulusid (a la joogid, söögid).

KUST LEIATE PARTNERID?

Kandepind on teenuse tellijad.

Vastavalt liitujate soovidele (ja enda vanusele) teeme suunatud reklaami meie FB kodulehel, et leida sobivaid kaaslaseid.

Tellime aeg-ajalt reklaami meie teenusele koostöös Amoremi.ee tutvumiskeskonnaga erinevates meedikanalites.

KAS SAAN RAHA TAGASI KUI LEPINGUPERIOODI JOOKSUL MULLE KEDAGI EI LEITA?

Kuna iga kliendiga kaasneb igal juhul meiepoolne töö, siis raha tagastust üldjuhul me ei paku. Küll aga pakume garantii korras võimalust pikendada lepingu perioodi tasuta juhul kui me tõepoolest ei suuda pakkuda ühtki kohtingut.

KUIDAS TAGAME TURVALISUSE?

Meie teenusega liitunud kasutajad kontrollime esmasel registreerumisel avaliku info alusel, seejärel täidab iga liituja lepingu, milles kinnitab muuhulgas näiteks, et tal pole kriminaalset tausta. Peale lepingu kinnitamist ja arve tasumist (arve tasumisel näeme ka reaalselt inimese nime ja isikukoodi) saan isiklikult kokku iga kliendiga ja teen selle kohtumise põhjal omad järeldused. Kui oleme organiseerinud kohtumise ja saanud ebameeldiva tagaside teise poole käest, siis võime edaspidi antud kliendi teenuse pakkumisest loobuda. Loomulikult ei saa me anda lõplikku garantiid, kuna inimesi on igasuguseid. See on kindlamaid viise tutvumiseks ja kindlasti saate rohkem eelinfot inimese osas kui mõnel muul viisil kohtudes.

MIS VAHE ON VIRTUAALSEL JA NÄOST NÄKKU LIITUMISEL

Virtuaalsel liitumisel täidab klient liitumisvormi ja tutvumisankeedi iseseisvalt ning saadab need andmed meile elektrooniliselt. Reaalselt ei kohtu suhtesobitaja liitujaga. Selle võrra on meil vähem infot inimesest ja sobitamisel lähtume rohkem üldisest infost, foto(de)st ja kohtingutelt saadud liikmete tagasisidest. PRO paketi korral kohtub suhtesobitaja iga kliendiga personaalselt ja ühiselt käiakse üle kliendi ootused ja soovid.

KUS TOIMUB INTERVJUU SUHTESOBITAJAGA?

Korraldame tunniajase vestluse Tallinna või Tartu kohvikus, kus räägime rahulikult omavahel nii tingimused kui teie soovid partneri osas üle.  Leiame alati sobiva aja ja koha, et kohtumine oleks meeldiv ja asjalik.

KAS TE OLETE IKKA PIISAVALT PÄDEVAD OTSUSTAMAKS, KES ON MULLE ÕIGE KAASLANE?

Kõige õigem kaaslase sobivuse hindaja olete ikkagi teie ise. Meie kuulame (/loeme) ära teie soovid ja mittesoovid ning leiame parimaid võimalusi, mis meie arvates võiksid teile sobida. Meie eesmärk ei olegi ankeedi põhjal leida absoluutset sobivust vaid põhiandmete ja sisetunde põhjal pakkuda võimalusi. Kas inimeste vahel tekib “keemia”, on juba tõesti õnne ja juhuse asi.

KUI SUUR ON ANDMEBAAS?

Alustasime teenusega 2017 aasta novembris ja teenust kasutab aktiivselt suurusjärgus 100 inimest, kuid liikmete hulk kasvab järjepidavalt koos usalduse tõusuga meie teenuse vastu.

KAS TEIE ANDMEBAASIGA SAAVAD LIITUDA KA VÄLISMAALASED?

Meie ei pane liitumisel kätt ette kui meiega avaldavad soovi liituda välismaalased peaaasi, et sooviksid leida partnerit just Eestist. Hetkel me reklaami väljaspool Eestit ei tee, aga me ei välista seda võimalust tulevikus kui tekib piisavalt huvilisi välismaalasest partneri vastu.

KAS SAAN ENNE LIITUMIST TUTVUDA ANDMEBAASIGA, ET KAS ÜLDSE ON BAASIS INIMESI, KELLEGA MA VÕIKSIN SOBIDA?

Tänasel hetkel me sellist võimalust ei paku. Seda nii privaatsuse kui teenuse iseloomu tõttu. Võib täitsa olla, et liitumise hetkel polegi meie andmebaasis liiget, kes teiega võiks sobida ja pole välistatud, et tuleb mitu kuud oodata enne kui saame pakkuda esimest kohtingut. Aga selleks, et saaksime sulle hakata kedagi otsima (sest me tegelikult ka teeme seda), siis tuleks esmalt siiski liituda. Täna pakume muulhulgas ka üsna riskivaba liitumist kõigest al 1 euro eest 6 kuud. See pakett on mõeldud just neile, keda hirmub teadmine, et äkki läheb liitumistasu lihtsalt kaotsi ja kohtinguid ei tulegi. Antud juhul tuleks maksta sisuliselt vaid reaalselt aktsepteeritud kohtingute eest.

KAS ENNE KOHTINGUID SAAN NÄHA PARTNERI FOTOT?

Pakett 1 ja Pakett 2 puhul pole see võimalik, Pakett Pro korral oleme taolise võimaluse jätnud. Pro paketi liikmel on võimalus enne kohitngut küsida suhtesobitaja vahendusel teise osapoole fotot tingimusel kui teine osapool on pakett 1 või 2 liige ja Pro paketi liikmete fotosid juhul kui teine Pro paketi liige seda lubab. Nii ühel kui teisel juhul tuleb tasuda fotohuvilisel 50% kohtingutasust, mida ei tagastata juhul kui foto nägemise järel kohtingule otsustatakse mitte minna.

Meie usume, et foto nägemine enne kohtingut tekitab liigseid eelarvamusi ja sageli jääb puhtalt foto kvaliteedi või pildi vaatenurga pärast hea tutvus sõlmimata. Fotode jagamisel peaksime saama kõigilt liitujatelt väga heal tasemel fotod, kuid seda me hetkel veel vähemasti ei eelda.

KAS SAAN TEENUSE PEATADA KUI OLEN PEALE KOHTINGUT LEIDNUD ENDA ARVATES SOBIVA KAASLASE, KELLEGA EDASI MINNA?

Jah lepinguliselt on võimalik teenust peatada kuni üheks kuuks korraga. Seda võib kasutada ka juhul kui on teada, et pole aega või võimalust tutvumistega tegeleda, näiteks suvepuhkuse ajaks. Küll aga soovitame julgelt siiski ka sobiva tutvumise ajal, kohtuda teiste potentsiaalsete partneritega. Iga kohting aitab paremini mõista enda tegelikke vajadusi ja tundeid ning seetõttu see vaid suurendab sinu edaspidiseid võimalusi.

Kui sul on veel täiendavaid küsimusi, siis võta meiega ühendust: KONTAKT