fbpx
Armastuse Agentuur

Kui arvad, et koos on parem kui üksi,
siis tegutse juba täna!

Kontakt

Kui sul on küsimusi, mida sooviksid küsida enne liitumist, siis võta meiega ühendust või vaata korduvaid küsimusi siin.

Facebook
Tutvumine - Kohtumine mees ja naine

Uus garantiiga tutvumisteenus – Matchmaking.ee

Amoremi OÜ avas uue tutvumisteenuse veebiaadressil Matchmaking.ee. Matchmaking teenus ühendab personaalsel viisil matchmakeri abil vallalisi inimesi nende tausta, eluvaadete kui huvide põhjal. Uudse lahendusena saavad tutvumisteenuse kliendid garantii nii kohtingutele kui sobivale kaaslasele. 

Tegemist on klassikalise matchmaking (eesti k . “suhtesobitus”) tüüpi tutvumisteenusega igas vanuses eesti inimestele, kes soovivad leida enda kõrvale püsikaaslast kasutades profesionaalse matchmakeri teenust. Matchmaker kohtub iga kliendiga personaalselt, tuvastades tema vajadused, et leida just talle sobiv kaaslane privaatsest andmebaasist või läbi suunatud otsingute mujalt, jäädes alati kliendi andmete suhtes diskreetseks.

Ainukesena Eestis pakub Matchmakting.ee oma teenusele 3 garantiid: a) kliendid on kontrollitud taustaga, vältimaks igasuguseid ebameeldivad üllatusi kohtingul b) tagatud on minimaalselt 3 kohtingut aastase lepinguperioodi jooksul c) kui juba valitud kaaslane osutub siiski mittesobivaks, on võimalik 1 kuu jooksul teenus taasaktiveerida.

Matchmaking teenus on mõeldud kõigile aktiivsetele elurõõmsatele inimestele, kes soovivad leida enda kõrvale kaaslast, kuid kas tööst tulenevalt või muudel põhjustel ei leia piisavalt aega kaaslase püsivaks otsimiseks. Matchmaker laiendab oluliselt võimalusi kohtuda potentsiaalselt huvitavate kaaslase kandidaatidega, kelle hulgas võib olla see sobiv. Teenus on sobilik nii meestele kui naistele.

“Me usume, et tänapäeva kiire elutempo juures on vajalik taoline inimeste kokkuviimise teenus, sest lisaks kõigile muudele tegevustele võib ka kohtingutel käimine võtta omajagu palju aega enne sobiva inimeseni jõudmist. Matchmakeri töö on teha ära nö “must töö” ja sõeluda välja juba paremad kaaslase kandidaadid nii, et kliendile jääb vaid kohtingul osalemise rõõm. Olles juba 8 aastat pakkunud tutvumisportaali teenust, soovisime nüüd teha midagi uut, kvaliteetsemat ja anda kliendile ka garantii meie tööle.”, ütleb Marek Kivi Amoremi Matchmaking teenuse asutaja.

“Tänases päevas ma näen enda ümber palju vallalisi, kes mingil põhjusel ei soovi kasutata online tutvumisportaale ega kaasaegseid äppe, kes pole huvitatud partneri kohtamisest ööklubis. Seega on suur hulk inimesi, kes elavad küll väga aktiivaset tööelu olles samal ajal passivselt vallalised – liikudes igapäevaselt kindlatel trajektooridel kohtamata uusi inimesi. Meie pakume kiire elutempoga vallalistele ideaalset võimalust kohtuda temale huvipakkuvate inimestega, samal ajal säästes nende isiklikku aega ja emotsionaalset energiat.” lausub Kätlin, Matchmaking.ee matchmaker

Matchmaking teenusega on lihtne liituda, selleks tuleb täita esmane registreerimisvorm aadressil Matchmaking.ee/registreerumine/, mille põhjal tehakse otsus teenust osutada või mitte. Edasi lepitakse kokku juba personaalne intervjuu matchmakeriga Tallinnas või Tartus. Otsingud päädivad õige kaaslase leidmisega.

Amoremi OÜ on tutvumisturul tegutsenunud alates 2009 aastast tutvumisportaali Suhted24 ja Amoremi.ee nime all. Tutvumiskeskkonnas on loodud selle aja jooksul ligikaudu 100 000 tutvumiskontot, igapäevaselt külastab teenust tuhandeid tutvumishuvilisi ja keskmiselt leiab teineteist üks uus paar päevas. Matchmaking tutvumisteenus laiendab oluliselt seniste tutvujate ringi ning suurendab õnnelikke paaride teket Eestis.