fbpx
Armastuse Agentuur

Kui arvad, et koos on parem kui ĂĽksi,
siis tegutse juba täna!

Kontakt

Kui sul on küsimusi, mida sooviksid küsida enne liitumist, siis võta meiega ühendust või vaata korduvaid küsimusi siin.

Facebook
Tutvumine: ebasobiv paar

OLEN VALLALINE: Miks tõmban ligi ebasobivaid vastassoo esindajaid?

Vastab matchmaker Kätlin Kalling

Kui energeetiliselt tõmbab meid vastasoo puhul vastandlikkus, siis üldiselt seob suhtes partnereid ühised mõttemustrid, maailmanägemus, sarnased emotsionaalsed ja intellektuaalsed seisundid. Rahvamassides, seltskondades, üritustel viibides leiame me ühise keele ja „kutsume“ endaga suhtlema inimesi, kellega on meil ühine maailmataju, sarnased väljakutsed ja lähenemised elule. Kuigi me ei pruugi seda alati märgata või tunnistada – enamasti on meil nende inimestega (sõbrad, tuttavad, partneri) ka sarnane vaimne, emotsionaalne ja intellektuaalne seisund.

Informatsioon, mida endast alateadlikult välja saadame, on just see, mida ka ise vastu saame. Siinkohal kehtib tõde – sarnane tõmbab sarnast.

Vallalisena on oluline saada teadlikuks kahest faktorist, mis mõjutavad oluliselt seda, milliseid vastassoo (või samasoo) esindajaid me ligi tõmbame:

1. Suhe iseendaga – Esmajärjekorras tuleb üle vaadata suhe iseendaga – kõik uskumused, mis Sul on iseendast saadavad vastassugupoolele informatsiooni.

Oluline on vabastada kõik negatiivsed alateadlikult uskumused, et „ma pole piisav“, see tähendab piisavalt ilus, tore, tark või andekas. Vastasel juhul järjekordselt: leiame oma uskumustele igapäevaselt kinnitust. Sõltumata sellest kui ulatuslikult suured on meie pingutused leida endale partner. See on informatsioon, mida me ei pea sõnaliselt väljendama – seda infot anname endast välja alateadlikult. Ennast mitte-piisavaks pidav inimene satub olukordadesse, kus ta on partneri jaoks teisejärguline. Ennast mitteväärtustav inimene tõmbab ligi sarnaselt ennast mitteväärtustavaid inimesi. Partner, kelle me enda kõrvale valime, väärtustab meid eranditult täpselt nii palju, nagu me iseend väärtustame.

Oluline on üle vaadata Sinu emotsionaalne ja vaimne seisund – st. milline on Sinu igapäevaselt kaasaskantav emotsioonide pagas? Emotsionaalselt ja vaimselt tasakaalus inimesel on kerge leida enda kõrvale teine sarnases kohas asuv inimene. Kui Sa ise praktiseerid emotsioonide allasurumist, maski kandmist, ebaselgete sõnumite väljasaatmist – väga raske on sellisel viisil kõnetada autentseid, siiraid, ausaid ja tõsiseltvõetavaid vastassoo esindajaid. Üldiselt tõmbavad üksteist sarnase emotsionaalse pagasiga inimesed.

Viisid, kuidas balanseerida suhet iseendaga: jooga, meditatsioon, tantsimine, massaaĹľ, looduses viibimine, saun jne.

2. Suhe vastasooga (isaga/emaga) – Alateadlikud uskumused vastassoost loovad meie mõtteid meestest/naistest, igapäevast kogemust vastassooga – niisamuti seda, milliseid mehi/naisi me oma ellu tõmbame.

Oluline on vabastada negatiivsed uskumused nagu „kõik mehed/naised on …“, „ma tõmban ligi ainult … mehi“, „maailmas pole piisavalt häid mehi/naisi“ jne. Iga kord kui Sa korrutad seda alateadlikust uskumusest pärinevat mõttemustrit, tõmbad Sa oma ellu just nende samade kvaliteetidega meest/naist või olukorda. Ăśle tuleb vaadata kõik uskumused meestest/naistest. Uskumus hoiab Sind kogemas maailma ĂĽhe ja samasuguselt, saamas aina uuesti ja uuesti sarnast tagasisidet meestelt/naistelt, langemas lõputult sarnastesse olukordadesse, mis paradoksaalselt aina kinnitab ja kinnitab seda Sinu jaoks väga kahjulikku uskumust. Naine, kes teab, et maailmas on palju imelisi mehi, leiab ja näeb sellele kinnitust igapäevaselt.

Oluline on vabastada kõiksugune valu, viha ja andestamatus, mida Sa koged vastasoo vastu. Valu vastassoo vastu pärineb enamjaolt meie lapsepõlvest. Meestel tuleks vabastada lahtilaskmata ema-teemad ja naised peavad tegelema lahendamata isa-teemadega, kui neil on soov parandada oma suhet vastassooga. Kõiksugune andestamatus hoiab energiaid suletuna. Ükski mees, kes ennast päriselt väärtustab ja austab, ei soovi valida enda kõrvale naist, kes alateadlikult ei austa ega väärtusta meessugu. Mees, kes sügaval tasandil ei väärtusta naisi, ei saa oma ellu kutsuda eneseväärikat ja austusväärset naist. Katkise emotsionaalse pagasiga inimene tõmbab enda kõrvale sarnaselt katkist inimest. Naine, kes ei väärtusta meessugu, kogeb pidevalt, et mehed ei väärtusta teda. Ta saab peegeldusena seda, mida ise välja kiirgab.

Viisid, kuidas balanseerida suhet vastassooga: konstellatsioon, andestamise praktika, meditatsioon, transfiguratsioon jne.

“Partner tuleb ja osutab just sellele, mis on meis lahti laskmata, allasurutud või peidetud.”