fbpx
Armastuse Agentuur

Kui arvad, et koos on parem kui üksi,
siis tegutse juba täna!

Kontakt

Kui sul on küsimusi, mida sooviksid küsida enne liitumist, siis võta meiega ühendust või vaata korduvaid küsimusi siin.

Facebook

Kohtumisõhtu vallalistele märtsis

Amoremi Matchmaking kohtumisõhtute sari vallalistele jätkub juba 3ndat korda Õnnelaboratooriumis, kus pakume võimalust tutvuda uute inimestega ning veeta ühes interaktiivne õhtu.

Tutvume üksteisega kasutades erinevate mängukaartide abi ja Circling harjutusi, mis aitavad luua läbi lihtsate praktikate sügavaid ja intiimseid ühendusi inimeste vahel. Läbi kohalolu praktiseerivate paarisharjutuste loome usaldust ja avatust. Igaüks saab avada enda kohta täpselt nii palju kui soovib ja kõikide piirid on austatud.

Kohtumisõhtut viib läbi matchmaker Kätlin Kalling, kes julgustab inimesi avanema aidates kogeda ühtsust kaaslastega, rõõmu jagamisest ja koos olemisest.

KUS JA MILLAL:

3. märtsil kell 15-17 Tallinnas Õnnelaboratooriumis Telliskivi loomelinnakus (Telliskivi 60, säravpunase ON-Hoone II korrusel. Astu sisse hoovi poolt, restoran “Trühvli” kõrval asuvast uksest ja tule teisele korrusele.) Vaata kaarti

HIND:

25 € (huvitav õhtu + uued inimesed + võimalus õppida enda kohta midagi uut)
Tasumine toimub kahes osas: 10€ eelregistreerimisel ja 15€ kohapeal sularahas. (kohale mittetulemisel registreerimistasu ei tagastata)

REGISTREERIMINE:

Selleks, et garanteerida endale koht täida registreerimisvorm, mille leiad antud postituse allosas. Vormi postitamise järel näidatakse teile tasumise infot – peale tasumist saame teie koha kinnitada.

Küsimuste korral kirjuta katlin[@]matchmaking.ee .

PS! Seekordsele üritusele on oodatud vallalised vanuses 40-55. Osalejate arv on piiratud (kuni 20)
Me ei saa garanteerida võrdselt vanuse ja sugude jagunemist, kuid püüame hoida ürituse tasakaalus.

Kohtumiseni!
Matchamaking.ee meeskond


REGISTREERIMINE JA EELBRONEERINGU TASUMINE:
Kohtumisõhtu on toimunud. Uuest kohtumisõhtust anname teada siin ja amoremi.ee portaalis.