fbpx
Armastuse Agentuur

Kui arvad, et koos on parem kui ĂĽksi,
siis tegutse juba täna!

Kontakt

Kui sul on küsimusi, mida sooviksid küsida enne liitumist, siis võta meiega ühendust või vaata korduvaid küsimusi siin.

Facebook

Kohtumisõhtu: tutvume kohviga!

Järjekordne tore kohtumisõhtu on ees ja seekord täiesti uut- ja omamoodi.  “Kohtumisõhtu: tutvume kohviga!” on ennekõike õhtu, kus saad tundma õppida kohvijoogi tegemise saladusi valdkonna ĂĽhe Eesti parima spetsialisti poolt, kuid lisaks on sul võimalus sundimatus õhkkonnas leida uusi tutvusi.

Professionaalne barista Helger Aava (infot Helgeri tegemistest loe siit) viib meid kahetunnisele reisile kohvimaailma.  Kohtumise käigus  saad põnevaid teadmisi kohvist ja selle ajaloost,  Sulle tutvustatakse erinevaid kohvi valmistusviise ning saad ka kasulikke nippe kohvi valmistamiseks kodus endale või kallimale.  Lisaks praktika ja loomulikult degustatsioon! Kohvi saad sel õhtul juua niipalju kui hing ihkab ja meeled kannatavad :).

See kohtumisõhtu ĂĽhendab inimesi, kes oskavad hinnata kohvi head maitset ja on avatud uutele tutvustele. Me ei pane seekord kedagi paari, kuid anname siiski omapoolse tõuke nii ĂĽrituse alguses kui lõpus kontaktide vahetamiseks. Sellel kohtumisõhtul ei ole vanuse ja soo piire ega limiite – pakume mõnusat õhtupoolikut meeldivas seltskonnas ja uusi teadmisi! Täitsa okei on ka kui tuled ĂĽritusele koos (mitte)vallalise sõbraga – seltsis segasem.

KOHTUMISPAIK JA AEG

Kohtumisõhtut võõrustab Butterfly Lounge (vt Facebooki lehte) kohtumisõhtuks eraldatatud osas  (Aadress: Tallinn, Vana-Viru 13 Vaata kaarti )
Toimumusaeg: 12. aprill kell 17.30-19.30 (ametlik osa)

MAKSUMUS

25 € (uued teadmised + huvitav õhtu + uued tutvused)
Tasumine toimub kahes osas: 5€ eelregistreerimisel ja 20€ kohapeal sularahas. Kohale mittetulemisel registreerimistasu ei tagastata!

REGISTREERIMINE

Selleks, et garanteerida endale koht täida registreerimisvorm siin lehe allosas. Vormi postitamise järel näidatakse teile tasumise infot – peale tasumist saame teie koha kinnitada.
KĂĽsimuste korral kirjuta marek[@]matchmaking.ee .

PS! Üritus toimub vaid juhul kui saame kokku minimaalselt 10 inimest 10ndaks aprilliks. Juhul kui mitte, kanname tasu tagasi. Maksimaalne osavõtjate arv on 20 inimest.

Kohtumiseni!
Matchmaking.ee meeskond


Täida andmed ja tasumine:

ĂśRITUS ON TOIMUNUD