fbpx
Armastuse Agentuur

Kui arvad, et koos on parem kui ĂĽksi,
siis tegutse juba täna!

Kontakt

Kui sul on küsimusi, mida sooviksid küsida enne liitumist, siis võta meiega ühendust või vaata korduvaid küsimusi siin.

Facebook
Tutvumine - naine

5 kĂĽsimust mida peaksid endalt kĂĽsima enne kui…

Kas Sina oled see, kes on elanud juba pikemat aega sooviga leida oma ellu teine pool: kogeda sügavat ühendust, luua ühine elu, kellega koos avastada, otsida ja kasvada. Tihti hakkab see soov meis oma elu elama, olles samal ajal mõjutatud kõikidest kõrvalolevatest uskumustest meist endist, vastassoost ja suhetest.

Jah, me kõik soovime kogeda ühendust, me soovime tunda kuuluvust, mõistmist, lähedust. Kas me soovime suhet kogeda, millegi hinnaga või soovime kogeda suhet tervelt tasandilt?

Enne kui tormad endale partnerit otsima, on oluline võtta aeg maha, vaadata iseendasse ja küsida mõned olulised küsimused – veendumaks, et soov kogeda armastussuhet tuleb puhtast kohast teenides meie kõrgemat hüvangut.

Kätlin, Matchmaking Amoremist on kokku pannud kĂĽsimused, mida peaks kĂĽsima endalt inimene, kes on partneriotsingul, kuid soovib minna suhtesse teadlikult.

1. Kas Sa oled pĂĽhendunud iseendale?

Kas sa oskad praeguses hetkes ennast märgata? Kas Sa väärtustad ja tunnustad iseend õnnestumistes või otsid Sa viise, kuidas iseend kritiseerida, süüdistada ja maha teha? Kas Sa oled pühendunud oma elule, andunud ja inspireeritud oma igapäevastest tegemistest või otsid Sa oma ellu midagi, mis täidaks tühimikku, mis pesitseb Su hinges igapäevaselt?

Väga keeruline on praktiseerida headust, mõistmist, leplikkust oma partneri suhtes või kogeda seda partneri poolt, kui puudub teadlikkus, oskus seda esiteks anda ja kinkida iseendale.

Me tõmbame ligi seda, kes me ise oleme – partner alati peegeldab meie endi suhtumisi, alateadlikke mustreid ja käitumisviise. Kui Su eesmärk on leida partner, kes tõeliselt soovib pühenduda Sinuga suhtele, siis esiteks – pühendu iseendale. Kui me õpime pühenduma iseendale: teenima oma vajadusi, soove, eesmärke, siis suure tõenäosusega tõmbame ligi inimese, kes samuti väärtustab iseend ja omab võimet, oskust ja julgust pühenduda. Parim viis leida enda kõrvale selline inimene, nagu Sa soovid – saa selleks inimeseks.

2. Kas Sa oled vabastanud ennast eelmiste suhtete emotsionaalsest pagasist?

Oluline on teadlikuks saada ja vabastada see valu, pettumus, haigetsaamine, mida oleme kogenud eelneva(te)s suh(e)tes. Emotsionaalsel sidemed võivad kesta aastaid, kui me neid oma mõtteenergiaga toidame ja elus hoiame. Isegi kui meil pole võimalik päevapealt kaotada emotsionaalset sidet, on meil võimalik andestada, lahti lasta ja vabastada see ühendus. Andestamatus, vimm hoiavad sidet Sinu ja mineviku partneri vahel. Emotsionaalsed sidemed, millest me enestele teadmatult kinni hoiame ja neist tihti ka toitume läbi enesehaletsuse, ohverluse – hoiavad meid kinni vanades suhetes ja ei lase meie ellu tulla uutel inimestel.

Liigne emotsionaalne side mineviku partneriga ei võimalda Sul oleviku partnerit näha selgelt ilma võrdlusteta, ootusteta. Pettumus on kerge tulema just siis, kui me tegelikult pole üle saanud enda mineviku partnerist. Kõik me oleme omamoodi erilised, kordumatud ja me soovime olla nähtud sellistena nagu me oleme. Me väärime saada iga päev märgatud, valitud sellena, kes me oleme oma päris autentses olemuses.

3. Kas Sinu uskumused suhetest, vastassoost ja iseendast toetavad Sind?

Limiteerivad uskumused suhetest, iseendast või vastassoost on peamine põhjus, miks me ei koge oma füüsilises reaalsuses seda, mida soovime. Tihti on see seotud mõne alateadliku piirava uskumuse või hirmuga, mis takistab Sind selleni jõudmast. Näiteks, kuigi Sa mentaalsel tasandil soovid kogeda sügavat armastussuhet, võid Sa oma alateadlikes uskumustes luua endale teistsugust lugu.

Oluline on lahti lasta järgnevatest uskumustest: „kvaliteetseid mehi/naisi on vähe“, „ma tõmban ligi ainult emotsionaalselt suletud mehi/naisi“, „ma pole väärt armastavat partnerit“ jne. Iga kord, kui Sa kinnitad endale oma mineviku kogemust, kinnitad endasse seda piirava uskumusena, samal ajal manifesteerides seda kogemust enda reaalsusesse.

Hakka teadlikult märkama neid uskumusi ja käitumisi selle taga – need uskumused takistavad Sul loomast autentseid suhteid, seda mida Sa tõeliselt kogeda soovid. Tihti ainus, mida me vajame nende mustrite lahustamiseks, on nende olemasolu teadvustamine.

4. Kas Sa teadvustad, mis eesmärgil Sa soovid suhet oma ellu?

Kas me soovime olla koos selle jaoks, et üksteisele anda, üksteist väestada, teenida või soovime olla koos, et mitte olla üksi? Suhe võimaldab meile hüvesid erinevatel tasandil. Suhtes viibimine kingib meile enamasti suurenenud turvatunde – meil on keegi, kelle peale loota raskel hetkel. Psühholoogiliselt on tervet suhet omavad inimesed tugevamad, nad kardavad vähem läbikukkumist, julgevad rohkem riskida, kuna nad teavad, et kodus on partner, kes neid vajadusel toetab. Suhtes viibimine on seotud ka staatusega ühiskonna erinevates kihtides, mis tähendab, et osade inimeste jaoks on suhe vaid ilus fassaad, kuidas end teistele näidata sobivamast küljest.

Pane paika need väärtused, mida suhe Sulle annab ja mida on võimalik Sinul anda läbi suhte. Näiteks Sa võid soovida anda ja võtta vastu armastust, kogeda tervendust, ühendust, rõõmu, naudingut ja lähedust. Suhe, mis põhineb just Sulle olulistel väärtustel, aitab Sulle luua külluslikuma elu. Neid väärtusi teadvustades hoiad Sa fookust õiges kohas ja suurema tõenäosusega kohtud inimestega, kellel on sarnased väärtused.

5. Kas Sa oled nõus pingutama suhte nimel?

Inimesed on harjunud investeerima oma aega, raha ja ressursse oma erialasse, töövaldkonda, kuid tihti unustakse, et suhe vajab täpselt samamoodi investeeringuid, püüdlust, järjepidavust, pühendumist, aega ja meie siirast tähelepanu. See on illusioon, et toimivaks suhtest piisab sellest, et kaks inimest üksteist armastavad. See on illusioon, et partner suudab lugeda meie mõtteid, soove ja täita kõik meie vajadused, ilma et me ise neid selgelt väljendaks.

Suhe nõuab mõlemapoolset pingutust, julgust kogeda ebamugavust, haavatavust, väljuda enda mugavustsoonist, söakust vaadata otsa endas asuvale valule, haigetsaamistele ja alateadlikele mustritele. Suhtes viibimine on justkui täiskohaga töö – igapäevaselt tuleb leida endas jõudu praktiseerimaks kohalolu, ausust ja mõistmist nii iseenda kui partneri vastu. Seega, oled Sa nõus andma suure osa oma ajast, tõeliselt pühenduma, vajadusel laskma lahti oma egost ja teenima oma partnerit nii heas kui halvas.

Need on 5 kĂĽsimust, mida Sa võiksid endalt kĂĽsida, kui Su sĂĽda on vaba ja kui Sa soovid kutsuda oma ellu armastavat partnerit. Neile kĂĽsimustele jaatavalt vastates – soovin Sulle jõudu ja julget pealehakkamist!